Locaties

Antwerpen

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Kleine sporthal Sint-Michielscollege
Kapelsesteenweg 72
2930 Brasschaat

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u05 – 10u50
Zondag Groep 3: 10u55 – 11u40
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcomplex Kattenbroek
Kattenbroek 14
2650 Edegem

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30

Sporthal Basisschool Vincentius
Horendonk 265
2910 Essen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Koninklijk Atheneum
Technische Schoolstraat 15
2440 Geel

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Turnzaal Gemeentelijke Basisschool “De Hei”
Schrieksesteenweg 30
2221 Booischot (Pijpelheide)

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 09u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u40 – 11u25
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportzaal Gemeenteschool Hoogstraten
Gravin Elisabethlaan
2320 Hoogstraten

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zaterdag Groep 2: 10u05 – 10u50
Zaterdag Groep 3: 10u55 – 11u40
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Regina Pacis
Oudstrijdersstraat
2540 Hove

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u15 – 11u00
Zondag Groep 3: 11u15 – 12u00
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal De Nachtegaal
Duffelsesteenweg 145
2550 Kontich

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 09u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u15 – 11u00
Zondag Groep 3: 11u15 – 12u00
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Buso De Regenboog
Kapelstraat 33
2500 Lier

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 09u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Arena
Pastorijstraat 50
2800 Walem

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Basisschool De Kleine Wijzer
Drogebroodstraat 15
2250 Olen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11h45 – 12h30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

BS Het Lo
Gemeentestraat 9
2260 Westerlo

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Koch
Eikendreef 70
2990 Gooreind

Inschrijven

Limburg

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportzaal Terkoest
Parkstraat 11
3570 Alken

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Gemeentelijke Sporthal As
Schuttenbergstraat 2
3665 As

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u15 – 11u00
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal De Kimpel
Eikenlaan 25
3740 Bilzen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u00 – 9u45
Zaterdag Groep 2: 10u00 – 10u45
Zaterdag Groep 3: 11u00 – 11u45
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Masita Soccer Arena
Sledderloweg 100/2
3600 Genk

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Kristoffelheem
Schoolstraat 10
3945 Ham

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal GMS Kuringen
Van Groesbeekstraat 21
3511 Hasselt

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 14u00 – 14u45
Zondag Groep 2: 15u00 – 15u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportpark De Weyer
Oud Mersenhoven 2
3720 Kortessem

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2 : 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportoase Lanaken
Montaignehof 1
3620 Lanaken

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 -10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘Stekske’
Luikersteenweg 472
3920 Lommel

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1 : 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2 : 10u45 – 11u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘De Schietskuil’
Poelsweg
3630 Maasmechelen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45

Sportschuur Louwel
Weg naar Opoeteren 172A
3660 Oudsbergen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcentrum De Bemvoort
Jeugdlaan 8
3900 Pelt

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcentrum Sint-Pieter
Olympialaan 10 bus 201
3800 Sint-Truiden

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Pius X
Stationsstraat 125
3980 Tessenderlo

Inschrijven

Oost-Vlaanderen

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45

Sporthal GO! Erasmusatheneum
Peter Benoitlaan 10
9800 Deinze

De inschrijvingen bij Voetjebal Deinze verlopen via onze samenwerkingspartner Voetbalschool Atletico. Inschrijven kan je doen door in dit kadertje rechtsboven op ‘Inschrijven’ te klikken, je wordt dan automatisch doorverwezen naar hun website.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 12u45 – 13u30
Zaterdag Groep 2: 13u40 – 14u25
Zaterdag Groep 3: 14u35 – 15u20
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Basisschool Gentbrugge
Hazenakker 1
9050 Gentbrugge

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal GO Sportbasisschool
Loystraat 70
9220 Hamme

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘t Sportstekske’
Parklaan 15
9400 Ninove

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal GO! Atheneum Oudenaarde
Fortstraat 47
9700 Oudenaarde

De inschrijvingen bij Voetjebal Oudenaarde verlopen via onze samenwerkingspartner Voetbalschool Atletico. Inschrijven kan je doen door in dit kadertje rechtsboven op ‘Inschrijven’ te klikken, je wordt dan automatisch doorverwezen naar hun website.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘t Rosco
Leuzesesteenweg 241
9600 Ronse

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Olympia Secundaire school OLVP
Hofstraat
9100 Sint-Niklaas

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcentrum ‘De Sportstek’
Nieuwstraat 60d
9190 Stekene

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Tilroda
Antwerpsesteenweg 5
9140 Tielrode

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45

Gemeentelijke Sporthal
Waalstraat 118
9870 Zulte

De inschrijvingen bij Voetjebal Zulte verlopen via onze samenwerkingspartner Voetbalschool Atletico. Inschrijven kan je doen door in dit kadertje rechtsboven op ‘Inschrijven’ te klikken, je wordt dan automatisch doorverwezen naar hun website.

Inschrijven

Vlaams Brabant

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Vleugt
Vleugtstraat 37
3290 Diest

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Turnzaal GBS Haacht
Verhaeghenlaan 7
3150 Haacht

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u10 – 10u55
Zondag Groep 3: 11u05 – 11u50
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘De Wijnpers’
Mechelsevest 72
3000 Leuven

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 14u45 – 15u30
Zaterdag Groep 2: 15u45 – 16u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcentrum Ternat
Van Cauwelaertstraat 40
1740 Ternat

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u00 – 9u45
Zondag Groep 2: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 3: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘t Solveld
Ralisweg 17
3390 Tielt-Winge

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u30 – 10u15
Zondag Groep 2: 10u30 – 11u15
Zondag Groep 3: 11u30 – 12u15
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Piso
Alexianenweg 2
3300 Tienen

Inschrijven

West-Vlaanderen

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45

Gemeentelijke Sporthal Beekdale
Ommersheimplein 2
8570 Vichte-Anzegem

De inschrijvingen bij Voetjebal Anzegem verlopen via onze samenwerkingspartner Voetbalschool Atletico. Inschrijven kan je doen door in dit kadertje rechtsboven op ‘Inschrijven’ te klikken, je wordt dan automatisch doorverwezen naar hun website.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45

Sportcentrum de Molen
Egemstraat 47
8740 Pittem

De inschrijvingen bij Voetjebal Pittem verlopen via onze samenwerkingspartner Voetbalschool Atletico. Inschrijven kan je doen door in dit kadertje rechtsboven op ‘Inschrijven’ te klikken, je wordt dan automatisch doorverwezen naar hun website.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 12u45 – 13u30
Zaterdag Groep 2: 13u45 – 14u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Veurne
Noordstraat 165
8630 Veurne

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45

Stedelijke Schoolsportzaal ‘Guido Gezelle’
Damweg
8790 Waregem

De inschrijvingen bij Voetjebal Waregem verlopen via onze samenwerkingspartner Voetbalschool Atletico. Inschrijven kan je doen door in dit kadertje rechtsboven op ‘Inschrijven’ te klikken, je wordt dan automatisch doorverwezen naar hun website.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45

Sporthal Kouter
H. Consciencestraat 28A
8550 Zwevegem

De inschrijvingen bij Voetjebal Zwevegem verlopen via onze samenwerkingspartner Voetbalschool Atletico. Inschrijven kan je doen door in dit kadertje rechtsboven op ‘Inschrijven’ te klikken, je wordt dan automatisch doorverwezen naar hun website.

Inschrijven