Locaties

Antwerpen

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Kleine sporthal Sint-Michielscollege
Kapelsesteenweg 72
2930 Brasschaat

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u05 – 10u50
Zondag Groep 3: 10u55 – 11u40
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcomplex Kattenbroek
Kattenbroek 14
2650 Edegem

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30

Sporthal Basisschool Vincentius
Horendonk 265
2910 Essen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Koninklijk Atheneum
Technische Schoolstraat 15
2440 Geel

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Turnzaal Gemeentelijke Basisschool “De Hei”
Schrieksesteenweg 30
2221 Booischot (Pijpelheide)

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 09u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u40 – 11u25
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportzaal Gemeenteschool Hoogstraten
Gravin Elisabethlaan
2320 Hoogstraten

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zaterdag Groep 2: 10u05 – 10u50
Zaterdag Groep 3: 10u55 – 11u40
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Regina Pacis
Oudstrijdersstraat
2540 Hove

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u15 – 11u00
Zondag Groep 3: 11u15 – 12u00
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal De Nachtegaal
Duffelsesteenweg 145
2550 Kontich

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 09u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u15 – 11u00
Zondag Groep 3: 11u15 – 12u00
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Middenschool Sint-Ursula
Kanunnik Davidlaan 15
2500 Lier

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 09u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Arena
Pastorijstraat 50
2800 Walem

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Basisschool De Kleine Wijzer
Drogebroodstraat 15
2250 Olen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11h45 – 12h30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

BS Het Lo
Gemeentestraat 9
2260 Westerlo

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Koch
Eikendreef 70
2990 Gooreind

Inschrijven

Limburg

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportzaal Terkoest
Parkstraat 11
3570 Alken

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Gemeentelijke Sporthal As
Schuttenbergstraat 2
3665 As

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u15 – 11u00
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal De Kimpel
Eikenlaan 25
3740 Bilzen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u00 – 9u45
Zaterdag Groep 2: 10u00 – 10u45
Zaterdag Groep 3: 11u00 – 11u45
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Masita Soccer Arena
Sledderloweg 100/2
3600 Genk

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Kristoffelheem
Schoolstraat 10
3945 Ham

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal GMS Kuringen
Van Groesbeekstraat 21
3511 Hasselt

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 14u00 – 14u45
Zondag Groep 2: 15u00 – 15u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportpark De Weyer
Oud Mersenhoven 2
3720 Kortessem

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2 : 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportoase Lanaken
Montaignehof 1
3620 Lanaken

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 -10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘Stekske’
Luikersteenweg 472
3920 Lommel

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1 : 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2 : 10u45 – 11u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘De Schietskuil’
Poelsweg
3630 Maasmechelen

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcentrum De Bemvoort
Jeugdlaan 8
3900 Pelt

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcentrum Sint-Pieter
Olympialaan 10 bus 201
3800 Sint-Truiden

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Pius X
Stationsstraat 125
3980 Tessenderlo

Inschrijven

Oost-Vlaanderen

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 09u30 – 10u15
Zaterdag Groep 2: 10u30 – 11u15
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportzaal Sint-Jozefscollege
Pontstraat 7
9300 Aalst

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Nog te bepalen.

Nog te bepalen.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 12u45 – 13u30
Zaterdag Groep 2: 13u40 – 14u25
Zaterdag Groep 3: 14u35 – 15u20
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Basisschool Gentbrugge
Hazenakker 1
9050 Gentbrugge

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal GO Sportbasisschool
Loystraat 70
9220 Hamme

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘t Sportstekske’
Parklaan 15
9400 Ninove

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Nog te bepalen.

Nog te bepalen.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u10 – 10u55
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘t Rosco
Leuzesesteenweg 241
9600 Ronse

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Olympia Secundaire school OLVP
Hofstraat
9100 Sint-Niklaas

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 2: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcentrum ‘De Sportstek’
Nieuwstraat 60d
9190 Stekene

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Tilroda
Antwerpsesteenweg 5
9140 Tielrode

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Nog te bepalen.

Nog te bepalen.

Inschrijven

Vlaams Brabant

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zaterdag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zaterdag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Vleugt
Vleugtstraat 37
3290 Diest

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3: 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Turnzaal GBS Haacht
Verhaeghenlaan 7
3150 Haacht

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 09u45 – 10u30
Zondag Groep 2: 10u45 – 11u30
Zondag Groep 3 : 11u45 – 12u30
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘De Struysvogel’
Tiensestraat 43
3320 Hoegaarden

Voetjebal Hoegaarden wordt georganiseerd in samenwerking met Voetbalclub SC Out-Hoegaarden.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u15 – 10u00
Zondag Groep 2: 10u10 – 10u55
Zondag Groep 3: 11u05 – 11u50
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘De Wijnpers’
Mechelsevest 72
3000 Leuven

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 14u45 – 15u30
Zaterdag Groep 2: 15u45 – 16u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sportcentrum Ternat
Van Cauwelaertstraat 40
1740 Ternat

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u00 – 9u45
Zondag Groep 2: 10u00 – 10u45
Zondag Groep 3: 11u00 – 11u45
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal ‘t Solveld
Ralisweg 17
3390 Tielt-Winge

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zondag Groep 1: 9u30 – 10u15
Zondag Groep 2: 10u30 – 11u15
Zondag Groep 3: 11u30 – 12u15
Zondag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Piso
Alexianenweg 2
3300 Tienen

Inschrijven

West-Vlaanderen

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Nog te bepalen.

Nog te bepalen.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Nog te bepalen.

Nog te bepalen.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Zaterdag Groep 1: 12u45 – 13u30
Zaterdag Groep 2: 13u45 – 14u30
Zaterdag Geen voorkeur (meer kans op indeling bij leeftijdsgenootjes)

Sporthal Veurne
Noordstraat 165
8630 Veurne

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Nog te bepalen.

Nog te bepalen.

Inschrijven

Dit zijn de mogelijke trainingsuren:

Nog te bepalen.

Nog te bepalen.

Inschrijven